Vitajte na mojej stránke!


Som rada, že ste sa sem zatúlali a ak ste čítali niektorý z mojich príbehov, ďakujem vám z celého srdca. Aj za vašu odvahu, že ste sa na to dali a knihu si kúpili!

Možno ste tu, aby ste sa o mne trochu viac dozvedeli.

Tak v skratke: pochádzam z Bratislavy, kde som sa narodila, študovala a žijem s prestávkami dodnes. Po tom čo som vyštudovala marketingovú a mediálnu komunikáciu som sa vrhla rovno do praxe, ako redaktorka Televíznych novín. Chuť objavovať televízny svet hlbšie ma však odviala z tejto cesty, a tak som vyskúšala aj rolu dramaturgičky a scenáristky rôznych reality show.
Ak nepíšem niečo v práci, vymýšľam si nové zápletky vo voľných chvíľach po boku svojho najmilovanejšieho manžela, psíka a mačky. Okrem toho trávim celé hodiny sledovaním televíznych seriálov, ktorým by som sa raz chcela venovať aj profesijne. 

Môj debutový počin Také klišé!, vyšiel zatiaľ len ako e-kniha a dostal veľa pozitívnych ohlasov, čo ma len nakoplo k tomu pokračovať v tvorení nových príbehov. 

Onedlho v kníhkupectvách nájdete moju druhú knihu a čoskoro prezradím aj názov a obálku! 

Riadim sa filozofiou, že ak sa môj výtvor dotkne, čo i len jedného človeka, malo to zmysel! :)
Dajte mi vedieť aj o vás! Milujem ľudské príbehy, každý z nás prechádza svojím životom originálnym spôsobom a dúfam, že budem mať časom možnosť spoznať čo najviac mojich milovaných čitateľov! 


Vaša VandaAutor obrázku: Sanny van Loon

Share:

1 comments