Nová kniha onedlho na svete: Mňa si nekúpiš
Je to tu! 
Moja druhá kniha, hneď po Také klišé!  už čoskoro uzrie svetlo sveta. A ja sa neuveriteľne teším, najmä na všetky vaše reakcie a recenzie! 

Dôveru vo mňa vložilo vydavateľstvo Bestseler, za čo som neuveriteľne vďačná, lebo som si tak mohla splniť môj detský (a aj dospelácky) sen o knihe, ktorú môžem oňuchať  (haha) a chytiť do rúk.
Aj keď to nie je veľdielo, ale len taká "plážovka", dúfam, že bude sprevádzať vaše dni aj mimo tých letných. Predsalen romantiky a lásky treba do života denne, no nie? 

Príbeh Hany a Olivera sa mi písal prekvapivo s ľahkosťou. S písmenkami som zápasila vo svojich voľných týždňoch, keď som sa akurát nenachádzala na placi reality show, kde som vtedy pôsobila ako scenáristka. Takže, akonáhle som mala voľno, vrhla som sa Haninho sveta, ale nie len jej, pretože túto knihu som písala aj z pohľadu mužského, teda Oliverovho, ktorý je "knižný manžel" (bookhusband) ako vyšitý! 
Súhlasíte? 

Ak máte o tejto knihe akékoľvek otázky, neváhajte sa ma pýtať tu, alebo na mojom autorskom facebooku, alebo instagrame, rada vám na všetko zodpoviem! 
Kúpiť si ju predbežne môžete na stránke vydavateľstva, alebo na e-shope Martinusu
Čoskoro sa pridajú aj ostatní distribútori a nájdete ju aj vo forme e-knihy! 

Dajte vedieť, ako sa vám páčila,
Vaša Vanda

Share:

0 comments