Také klišé! v predpredaji!Je to neuveriteľné, ale sny sa plnia. Teda... ak makáte, neprestávate dúfať, otravujete ľudí okolo donekonečna a nevzdávate sa. Raz sa to poddá. 
Po troch rokoch je moja prvotina na svete. Medzitým som síce vyšla na trh s knihou Mňa si nekúpiš a Azaelov pád, ale stále je toto môj debut. 
Držím ju v rukách a neverím, že sa to deje. 
Áno, viem, že mnoho ľudí okolo nej v kníhkupectve len preletí a vôbec si nevšimne plody mojej práce, práce vydavateľstva a grafika, mykne plecom, dá jej jednu hviezdu alebo palec dole v komentároch na e-kníhkupectvách. Pretože, prečo nie? 
Ale ja viem vnútri, hlboko, koľko úsilia, odriekavania, logistiky okolo dieťaťa a radosti z tohto príbehu sa za tým skrýva.

Víťazstvá musíte objaviť vy sami v sebe. Nikto Vám nepríde pogratuľovať. Musíte si pogratuľovať sami. 

Ďakujem všetkým, ktorí vo mňa verili, ktorým sa príbeh páčil aj v jeho pôvodnej e-knihovej verzii. 


Je to iný príbeh. 
Jednoduchý a zložitý zároveň, ako život sám. 
Neprekypuje erotikou, čo odradí asi všetky moje čitateľky. Nie je to však ani akčne nabitá kniha. Je to proste "milý a úsmevný príbeh". Na odreagovanie, na vytrhnutie z každodennej rutiny. A o tom moje knihy sú. O tom chcem, aby boli. Takí knižní "Oteckovia". Každý večer si prečítate zopár strán a nachvíľu vypnete hlavu. 
Nehľadajte preto za nimi nič viac. Ani nič menej. 


Predobjednávka a objednávka knihy s PODPISOM A OSOBNÝM VENOVANÍM možná na stránke Vydavateľstva BOOKLY! So zvýhodnenou cenou, 7.90 EUR! 

Teším sa na Vaše recenzie a názory. 

 

Share:

0 comments